Ostraha prodejny Lidl Olomouc

Aktualizováno:

26. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Nabízený plat:

130 Kč

Značka:

29389660722

Firma:

Protektia s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

PP na 12 měsíců.
Upřesnění místa výkonu práce: prodejny Lidl: Lazecká 49/33, Sladovní 113/1, Tř. Svornosti 1177/57, Velkomoravská

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu.

Nástup možný IHNED.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt tel. 734 881 684, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz