Stavbyvedoucí a mistři do pozemního stavitelství ČB České Budějovice

Aktualizováno:

28. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

UNIWORKS CB s.r.o.

Požadavky

Mistr (junior/senior)
* Znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství
* Praxe vítána, ale není podmínkou (hledáme jak absolventy po škole, tak i zkušené mistry)
* Praktické dovednosti na PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
* Týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu
* Osobní přístup a rozhodnost

Stavbyvedoucí:
* VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
praxe v oboru minimálně 5 let
* ŘP sk. B
* PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
* Schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
* Osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

Náplň práce

* Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách
* Koordinace podřízených zaměstnanců
* Kvalitní řízení stavebních zakázek
* Spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli

*Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
* Koordinace podřízených zaměstnanců (mistrů)
* Zodpovědnost za výsledek projektů
* Řízení a spolupráce s dodavateli
* Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady aj.)

Nabízíme

* Férový přístup - co slíbíme, to plníme
* Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti
* Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu
* Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
* Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
* Zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
* Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
* Zajímavé benefity (automobil, stravenky, notebook, telefon, 25 dní dovolené, MultiSport karta, Makro karta, profesní vzdělávání, firemní akce, kvalitní OOP, lékařská péče, home office a další)

Kontaktní osoba:
Michaela Zámečníková
Mobil: +420 720 947 423
Tel: +420 720 947 423