Operátor výroby • 30 000Kč • možnost ubytování Mladá Boleslav

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

MB -Y

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Mladá Boleslav

Firma:

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Požadavky

• praxe v oboru není podstatná, vše Vás rádi naučíme
• nutná je pouze ochota pracovat na 12hod / směny nebo na 8hod/směny
• spolehlivost, pečlivost

Náplň práce

• hlavní náplní Vaší práce bude jednoduchá montáž a kompletace plastových nádrží určených pro automobilový průmysl
• výroba plastových nádrží do osobních či nákladních automobilů
• práce ve výrobě v klidném pracovním tempu
• provádění záznamů do příslušné dokumentace
• práce v souladu s interními procesy a postupy

Nabízíme

• mzda od 30 000 Kč/měs
• stravování na pracovišti
• zajištěné ubytování
• 25 dní dovolené
• týdenní zálohy na mzdu
• výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala zavolejte ZDARMA 800 197 197 a domluvíme si pohovor.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o

Kontaktní osoba:
Dominika Smržová
Tel: 800 197 197