Obsluha na prodejním stánku - OZP - DPP Bystřice pod Hostýnem

Aktualizováno:

12. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Bystřice pod Hostýnem

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

130 Kč

Značka:

27504620728

Firma:

Moravský pivovar s.r.o.

Náplň práce

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Svatý Hostýn
- obsluha nového prodejního stánku na Svatém Hostýně, prodej piva z minipivovarů
- zkušenosti z podobných provozů či s prodejem jsou výhodou, komunikativnost, zodpovědnost
- práce na dohodu o provedení práce, 20 hod./týden, pracovní doba dle dohody Po-Pá, v čase od 8:00 do 16:00 hodin, možnost PD i o víkendech - dle dohody
- Kontakt: osobní kontakt po telefonické domluvě - pan Bc. Štokman, tel. 608 888 218 nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni.bph@helpsoul.cz.