*Servisní technik/čka lednic Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

13. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč

Značka:

29709900790

Firma:

NTSUP s.r.o.

Náplň práce

Nástup od července 2024, na dobu určitou.
Co Vás u nás čeká.
o Diagnostika a identifikace závad se zaměřením na lednice
o Servis a opravy lednic
o Servis se odehrává v prostorné a vybavené dílně
o Komunikace s naším týmem
Co nabízíme
o Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti
o Zaměstnání v oboru, který má budoucnost
o Moderní pracovní prostory
o Konkurenční plat, bonusy dle výkonu
o Stravování, občerstvení a pohodový kolektiv
o Školení ve spojitosti s nabízenou pracovní pozicí (elektrika, chlaďařina)
Co očekáváme od Vás
o Obecné zkušenosti s opravami (servis lednic výhodou)
o Odborné vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo chlazení je výhodou, ale ne nutností
o Pečlivost, samostatnost a manuální zručnost
o Ochota komunikovat s naším týmem
Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo potřebujete znát doplňující informace, zašlete svůj životopis na adresu zielina@ntsup.cz nebo nás kontaktujete na telefonu + 420 774 491 461.
Těšíme se na vaši odpověď!
NTSUP s.r.o., Veselíčko 74, Žďár nad Sázavou, 591 01, www.ntsup.eu

Zaměstnanecké výhody:
Příjemné pracovní prostředí v moderních servisních dílnách. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Zaměstnanecké benefity (motivační odměny, příspěvek na obědy, kávovar a pitný režim na pracovišti, firemní akce, školení, možnost nákupu elektroniky za zvýhodněné ceny, odpočinková místnost, nové a čisté prostory, příjemný kolektiv.

První kontakt:
- e-mailem životopis,
- telefonicky;