Administrativní podpora kanceláře, menší tým rodinného typu, ihn Praha

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 44000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

min. úspěšně ukončené SŠ vzdělání s maturitou/VŠ
předchozí prokazatelné administrativní zkušenosti
působení na obdobné pozici - velkou výhodou
AJ - mírně pokročilá úroveň
MS Office na lepší uživatelské úrovni - práce s MS Excel - reportingová část
komunikativnost, samostatnost i schopnost práce v týmu, pečlivost, time management
prozákaznický přístup, zodpovědnost, orientace na detail

Velkou výhodou:

znalost programu Navision

Náplň práce

práce s objednávkami - příjem od zákazníků, zpracování do interního systému, kontrola, zpětné potvrzení
poskytování informací zákazníkům o dostupnosti materiálů a potvrzení zásadních bodů - množství, cena, termín, místo dodání
agenda spojena s fakturací
odeslání objednávek do výroby, komunikace s výrobou ohledně potvrzení i termínu jejich nakládky a operativní řešení případných problémů
logistické záležitosti - zajišťování transportu dodávek materiálu z výroby k zákazníkovi
příjem faktur za materiál do skladového programu, vystavování příjemek na materiál, kontrola vrácení potvrzených příjemek zpět od zákazníka
řešení případných reklamací na chybějící nebo přebývající materiál v dodávkách
agenda spojená s životním cyklem dokumentů - archivace, skartace
vypracování měsíčních reportů
zajištění provozu kanceláře
ad hoc úkoly od nadřízeného

Nabízíme

příjemné, komorní pracovní prostředí, ve kterém pracuje stabilní, dlouholetý tým i vedení společnosti
možnost dlouhodobé spolupráce
zajímavé finanční ohodnocení s navýšením po zkušební době
20 dnů dovolené, stravenkový paušál, služební telefon
pracovní doba - pondělí - pátek 7:30 - 16:00 hod.
lokalita pracoviště: Praha 4 - Chodov
nástup možný na pozici ihned/srpen 2024

Poznámka

V případě zájmu prosím zašlete Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Jana Hornová
Tel: 234715000