Ostraha prodejny Kaufland Ostrava

Aktualizováno:

30. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

28968360719

Firma:

Protektia s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pobočku. První kontakt je nutný telefonicky v Po-Pá v době 9:00 - 16:00 h. na č. 734 881 686 nebo na e-mailem: nabor1.centrum@protektia.cz
Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme). Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe výhodou. Nástup možný IHNED.

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.