Zámečník/zámečnice Senice na Hané

Aktualizováno:

26. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Senice na Hané

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

29704660753

Firma:

Efficient Energy Technology s.r.o.

Náplň práce

Jednosměnný provoz, čisté prostředí, samostatná práce, práce na fréze, soustruhu, plasma pálícím stroji, ohýbání trubek. Mzdové ohodnocení podle zkušenosti a kvality práce.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Podobné nabídky práce

Policista/ka na dálničním oddělení - náborák 75.000 Kč, benefity

před 5 dny Olomouc Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce/Vedoucí obchodní skupiny - celá ČR

před 2 dny celá ČR D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Policista (M/Ž) v Litovli, náborový příspěvek 75.000 Kč

před týdnem Litovel Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Řidič kamionu skupiny C + E

před 2 dny Olomouc ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Job pro absolventy i produktivní věk, náborák 75.000 Kč

Úklidový pracovník OC Olympia 145,-/hod

před týdnem Olomouc RPM Service s.r.o.
145 Kč za měsíc

Obsluha CNC - až 45.000,- Kč/měs. hrubého + diety + ubytování

aktivní nabídka Olomouc Personal fabric - agentura práce a.s.
32600 - 45000 Kč za měsíc S ubytováním

Pracovník ostrahy - Juta Olomouc - Pouze invalidní důchodci

před 2 dny Olomouc M Security and Cleaning s.r.o.
120 Kč za hodinu

Pomocné práce v tiskárně - mzda 130 Kč / hod. čistého

před 5 dny Olomouc Fajn práce s.r.o.
130 Kč za hodinu

Kuchař – obslužný bar

před 5 dny Olomouc ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Martina Vyhlídková

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.