Obsluha CNC Liberec

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

až 26000 Kč za měsíc

Značka:

A496

Zařazeno na pozici:

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* Zkušenosti z výroby výhodou (ne podmínkou).
* Fyzická zdatnost.
* Ochota pracovat na tři směny (ranní/odpolední/noční).

Náplň práce

Hledáte práci v menší firmě s rodinným prostředím a nevadí Vám třísměnný provoz?

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici OBSLUHA CNC STROJE v Liberci - s dobrou dostupností MHD.

Náplní práce je obsluha CNC stroje, manipulace s kovovými výrobky, ukládání do zakladačů.

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na HPP v menší firmě v Liberci.
* Měsíční mzda 26.000 Kč + příplatek za odpolední a noční + příspěvek na stravování až 1450 Kč.
* Příplatky za přesčasy, za svátky.
* Dovolená navíc.
* Bonusy za docházku a za odpracované roky.

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT NA UVEDENÉ KONTAKTY. RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME A PRÁCI UKÁŽEME.

Kontaktní osoba:
Tel: 603 849 444