Obsluha CNC (2 směny) Pardubice okolí, Stéblová

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí, Stéblová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

H05606

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SOU/SŠ, praxe v oboru podmínkou, samostatnost, pečlivost, odpovědnost za odvedenou práci, znalost systému Heidenhain výhodou , orientace ve čtení technické dokumentace, , manuální zručnost, zkušenosti z robotizaci výhodou

Náplň práce

• horizontální i vertikální frézy DMG, AXA, (DMG 3osá, 5ti osá, a Axa 3os s přídavnou 4.osou )
• obsluha a seřízení CNC strojů s řídicím systémem Heidenhain
• odladění nové výroby dle výkresu a postupů za podpory technologa / programátora
• zodpovědnost za vyrobené dílce včetně příslušných měření
• průběžná optimalizace výrobních časů a zlepšování efektivity strojů u stávající výroby
• denní/týdenní údržba stroje

Nabízíme

• nástupní mzda cca 35.000-40.000 Kč (nárůst po zaškolení)
• roční bonusy dle výkonnosti
• práce v české výrobní společnosti
• vstřícný přístup a přívětivé prostředí
• 55,-Kč stravné za odpracovaný den
• 25 dní dovolená

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052