Ostraha prodejny Lidl Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

2. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

21000 Kč

Značka:

27227100721

Firma:

GADO, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

Prvotní kontakt zasláním písemné nabídky se strukturovaným životopisem na e-mail nabor.centrum@gado.cz. Případné bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hodin.
Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Místo vhodné pro osoby OZP (bez omezení pohybového ústrojí).

Požadujeme:
- plnoletost, zodpovědnost, spolehlivost
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- základní znalost práce na PC pro kamerový systém
- příjemné vystupování, flexibilitu
- doložení výpisu z rejstříku trestů
- praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- kamerový monitoring a pochůzky po prodejně
- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP /DPP
- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní pracovní doby prodejny
- zprostředkování certifikátu strážného
- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací
- PP na dobu určitou s možností prodloužení.