Údržbář - elektro Liberec

Aktualizováno:

22. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A1404

Zařazeno na pozici:

Údržbář Liberec

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ vzdělání / výuční list.
* Zkušenost alespoň 1 rok na obdobné pozici.
* Kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky č.50/1978 Sb. (dnes NV 194/2022 Sb.).
* Znalost čtení ve schématech a výkresech.
* Analytické dovednosti.
* Znalost senzoriky a pneumatických pohonů.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, předního českého výrobce plastových dílů a podsestav, hledáme údržbáře - elektro.Pokud máte zkušenosti s údržbou v oblasti elektro, máme pro vás zajímavou příležitost. Přidejte se k týmu této společnosti a pomozte jim udržovat vysokou úroveň výroby.
* Práce na 1 směnu.
* Seřizovat a realizovat opravy vstřikolisů a montážního zařízení, manipulátorů, periférií lisů a montážních zařízení vč. jejich údržby.
* Budete zodpovědní za funkční stav a bezproblémový chod strojů.
* Vylepšovat chod zařízení a tím i zlepšování stability procesu.
* Kontrolovat činnosti robotů a částečné programování.
* Opravovat  a diagnostikovat elektroinstalace zařízení.

Nabízíme

* Příjemné finanční ohodnocení.
* 7,5 hodinová směna.
* Dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech.
* Příspěvek na penzijní spoření.
* Příspěvek na dopravu.
* Týden placeného volna navíc po 1. odpracovaném roce.
* Stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání.
* Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu.
* MultiSport karta.

Pokud máte zájem připojit se k týmu rodinné stabilní společnosti , rádi uvítáme váš životopis. Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní osoba:
Tel: 603 879 001