Osobní asistent Praha

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30001 - 32001 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Praha

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

Základní nebo střední vzdělání
Komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, ochotu vzdělávat se
Zájem o cílovou skupinu, proaktivní přístup k pracovním povinnostem
Zodpovědné a spolehlivé jednání, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email)
Čistý trestní rejstřík
Časová flexibilita – odpolední, víkendové, večerní a noční služby
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič výhodou
Zdravotní způsobilost k fyzicky i psychicky náročnější práci
Absolvovaný kurz "pracovník v sociálních službách" (v souladu se zákonem o soc. službách č. 108/2006 Sb.) výhodou

Náplň práce

Úkony osobní asistence – doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost
Spolupráce s koordinátorem a sociálním pracovníkem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních
Výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou

Nabízíme

Smlouvu ve formě plného úvazku - 30.000 Kč, po zkušební době 32.000 Kč za měsíc
možnost DPP, DPČ

Poznámka

Benefity:
Parkování na modrých zónách po celé Praze
Po odpracování 9 měsíců na plný úvazek, nárok na FKSP 5000,-
Příspěvek na stravování (40 Kč/den)

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová