Práce výroba: montáž, lití, třídění. až 40 000 Kč. Bez nočních. Bechyně

Aktualizováno:

2. 7. 2024

Lokalita pracoviště:

Bechyně

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

5535*5.002

Firma:

Manuvia České Budějovice

Požadavky

- Fyzická zdatnost (velmi fyzicky náročná práce) a manuální zručnost
- Praxe ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

Náplň práce

NABÍRÁME NA POZICE:

- Lití: obsluha strojů na lití keramických výrobků, očišťování
- Glazování: stříkání jednotlivých výrobků, obsluha strojů
- Balení a montáž: balení hotových výrobků, etiketování, ruční i strojové balení
- Třídění: kontrola výrobků, případná oprava výrobků, jejich jednotlivé třídění

Nabízíme

- Nástupní mzda od 156,95 - 198,13 Kč/hod
- Celková měsíční MZDA až 40 000 Kč včetně prémii
- Možnost UBYTOVÁNÍ (doplatek 4480 Kč měsíčně)
- Práce na 1-2 směny (ranní a odpolední) BEZ NOČNÍCH
- Týdenní ZÁLOHY se mzdy
- Prémie za 100% docházku 3 000 Kč měsíčně
- Prémie za výkon až 32,5 % bonus
- Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
- Možnost osobního a profesního růstu
- Péče koordinátorky

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktní osoba:
Alena Boháčová
Mobil: +420 778 764 340