Obchodní asistent/ka Louny

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

21300 - 40000 Kč

Značka:

28943780725

Firma:

Jaroslava Víchová

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Nabízíme:
Stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi největší české společnosti v oboru
Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními
Možnost osobního rozvoje a profesního a kariérního růstu
Vícesložkové odměňování - fixní plat plus motivační variabilní složka
Kvalitní zapracování a bezplatné vzdělávání
Co od vás očekáváme:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Řidičské oprávnění skupiny B / není podmínkou
Znalost práce na PC v prostředí Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost
Odhodlání profesně se vzdělávat a odborně růst
kontakt: Jaroslava.vichova@bcas.cz