Řidič zájezdového autobusu Teplice

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

170 Kč

Značka:

26806820770

Firma:

Jaroslav Sláma

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Náplň práce

Řidič zájezdového autobusu (jen po ČR), převážně víkendy, většinou po okolí, nutné řidičské oprávnění skupiny D, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní prohlídka, karta řidiče.
Hlásit se telefonicky 603 308 188.

Podobné nabídky práce

Policista/ka v Ústeckém kraji Teplice-náborový přísp. 110 000 Kč

před týdnem Teplice Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
26420 - 37740 Kč za měsíc

Pracovník/ce klientské podpory, Teplice

dnes Teplice ATALIAN CZ s.r.o.
29000 - 32000 Kč za měsíc

Řidič MKD skupiny C+E

aktivní nabídka Teplice Randstad HR Solutions s.r.o.
50000 - 70000 Kč/měsíc

Přípravář/ka–rozpočtář/ka pozemních, mostních a elektro staveb

před týdnem Litoměřice, Ústí n. L., Teplice, Most FreeCon s.r.o.

Montér výtahů

před týdnem Teplice a okolí Trenkwalder a.s.
45000.00 Kč za měsíc

Sezónní práce v distribučním centru Amazon v Jirkově u Chomutova.

před týdnem Teplice Randstad HR Solutions s.r.o.

Brigáda ve skladu zásilek Nové Modlany u Teplic

před 4 dny Teplice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Operátor/ka výroby, R/o/N, mzda 24000 Kč

včera Teplice Agentura práce Gadasová s.r.o.
24000 Kč za měsíc

Tel: 603 308 188

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.