Obchodní zástupce Středočeský kraj 60 000 - 90 000 měsíčně

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

60000 - 90000 Kč za měsíc

Firma:

ECOHOME Group s.r.o.

Požadavky

- vzdělání u nás nehraje roli
- roli hraje proklientský přístup a příjemné vystupování a schopnost uzavřít obchod
- milujete obchod ze kterého máte skvělý pocit Vy i klient? Máme skvělý produkt, který potřebuje každý
- zkušenost s obchodem nebo přímým prodejem jsou rozhodně výhodou /školení je zajištěno námi/
- živnostenský list, řidičský průkaz B, vlastní automobil
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
- vztah k obchodu
- ochotu a schopnost učit se novým věcem

Náplň práce

Máme produkt, který potřebuje každý. Pozáruční servis oken. A klientelu zajišťujeme my.
Vaší prací je pouze profesionálně představit naši službu a sepsat objednávku.
O vše ostatní se postará servisní technik.

Nabízíme

- práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost
- odměna 60 000 - 90 000 Kč měsíčně
- klientelu a zákazníky máte denně zajištěnou společností
- práce na živnostenský list, plný nebo částečný úvazek
- propracovaný profesionální vzdělávací systém zdarma
- slevy na firemní produkty a služby
- přátelský kolektiv a partnerský přístup
- kariérní růst a seberealizace

Poznámka

Místo pracoviště: Středočeský kraj, Mladoboleslavsko, Kutnohorsko
Smluvní vztahu: na ŽL, plný nebo zkrácený úvazek
Volná pracovní doba
Benefity: firemní akce, provize z prodeje, sleva na firemní produkty, školení

Životopis včetně aktuální fotografie posílejte, prosím, v jednom souboru.
Plat: 60 000 - 90 000 Kč

Kontaktní osoba:
Jan Kvapil