Prodejce vozů (od 30.000 Kč dle prac. výkonu) #2285 Olomouc

Aktualizováno:

29. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* zájem o trh a obchod s automobily
* schopnost najít a oslovit zákazníka
* SŠ/VŠ vzdělání
* znalost AJ a NJ výhodou
* znalost práce s PC a MS Office
* řidičský průkaz skupiny B
* předchozí zkušenosti s prodejem automobilů výhodou
* znalost finančních produktů (pojištění, úvěry, leasing) výhodou – možnost zaškolení

Náplň práce

* prodej a nákup prémiových vozů
* tvorba nabídek dle specifikace zákazníků
* prodej doplňkových finančních služeb – financování, pojištění vozidel
* administrativa spojená s prodejem vozů
* vyhledávání obchodních příležitostí
* komunikace se stávajícími i novými zákazníky
* seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách
* péče o nabízená vozidla

Nabízíme

* garantovaná mzda & odměny – provize z prodeje vozidel
* možnost služebního auta (po zapracování a dle pracovních výsledků)
* firemní benefity – mobilní telefon, sleva na firemní výrobky a služby, firemní akce
* příspěvek na stravování
* místo výkonu práce: OLOMOUC
* atraktivní práci v oblasti prodeje nových a ojetých vozidel
* zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
* možnost osobního a profesního růstu, podpora vzdělávání
* příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pracovní nabídka je také vhodná pro: prodejce automobilů, prodejce vozů, práce v autosalonu, práce v automobilovém průmyslu, práce v Olomouce, obchodní zástupce při prodeji vozů, prodej vozů, práce v autobazaru...

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Rebecca Martišíková