Obchodní zástupce pro skupinu firem qpag #2283 Pardubice

Aktualizováno:

29. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Pardubice

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

• Zkušenosti: Máš minimálně 5 let roky praxe na pozici obchodního zástupce.
• Vzdělání: Ideálně technické nebo IT
• Komunikace: Výborné komunikační schopnosti, jak verbální, tak písemné.
• Naslouchání a vyjednávání: Schopnost naslouchat a vnímat potřeby zákazníků. Hledat pro ně nejlepší vhodná řešení. Vytvářet dobré vztahy se zákazníky.
• Odpovědnost a odolnost: Orientace na výsledek, odpovědnost a psychická odolnost.
• Obchodní dovednosti: Máš prokazatelné obchodní dovednosti (školení, certifikace).
• Flexibilita: Jsi flexibilní a umíš si uspořádat priority.
• MS Office: Běžná uživatelská znalost. Příprava prezentací v ppt, práce v excelu.
• Angličtina: Minimálně na úrovni A2 (převážně písemná komunikace).
• Řidičský průkaz: Skupina B, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí.

Náplň práce

• Budování sítě zákazníků: Budeš aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a vytvářet pevné, dlouhodobé vztahy se zákazníky.
• Rozvoj stávajících vztahů: Postaráš se o naše stávající zákazníky, udržíš s nimi pravidelnou komunikaci a zajistíš jejich spokojenost.
• Obchodní případy: Tvorba a realizace cenových nabídek, vedení a odpovědnost za obchodní případy.
• Správa databáze: Zajistíš úplnost a aktuálnost naší firemní databáze zákazníků a CRM systému.
• Prezentace: Budeš se účastnit výstav a konferencí, kde budeš prezentovat naši firmu.

Nabízíme

• Stabilní zázemí: Práci ve stabilní české společnosti s více než 20letou historií.
• Skvělý kolektiv: Přátelský tým, který Tě nejen podpoří, zároveň usnadní celý adaptační proces. Samozřejmostí je i mentoring
• Seberealizace: Možnost uplatnit své zkušenosti, nápady a vzdělávat se.
• Motivace: Atraktivní motivační hodnocení.
• Vybavení: Telefon, notebook, služební auto.
• Benefity: Stravenkový paušál 99 Kč/odpracovaný den, měsíční příspěvky do benefitního programu Cafeterie.
• Nástup: Dle dohody.
• Forma zaměstnání: Práce na HPP nebo na ŽL s upravenými podmínkami.

Poznámka

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je také vhodná pro: Práce Pardubice, Práce v Pardubickémkraji, Obchodní zástupce, Account manager, Key Account Manager, Obchodník, Sales manager, Obchodní zástupce bez AJ, Obchodník bez cizího jazyka, Práce na obchodním oddělení, Technický obchodní zástupce, Obchodní zástupce v IT,…

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Rebecca Martišíková