Junior finanční controller | umíš kouzlit s excelem? Jihlava

Aktualizováno:

3. 7. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

222

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Znalost MS Office - kontingenční tabulky především!
- Znalost SAP výhodou
- AJ jazyk velkou výhodou

Náplň práce

Hledáme nadšeného a pečlivého FINANČNÍHO CONTROLLERA!

Zajímají tě finance? Rád trávíš čas s tabulkami, analýzami a čísly v Excelu? Pokud ano, jsi náš člověk!

Právě končíš SŠ nebo VŠ v ekonomickém oboru a láká tě práce v controllingu? Nemusíš mít obavy, vítáme i čerstvé absolventy!

Co tě u nás čeká?
- Účast na přípravě finančního plánu společnosti – buď součástí velkých rozhodnutí.
- Sestavování výkazů a příprava reportů – ukaž své analytické schopnosti.
- Analýza rozdílů mezi plánovanými a skutečnými finančními výsledky – hledej pravdu v číslech.
- Provádění analýz jednotlivých částí společnosti – buď detektivem finančního světa.
- Návrhy opatření na zvýšení efektivity hospodaření – pomáhej nám být lepší.
- Tvorba pravidelných i ad-hoc reportů – přinášej data na světlo.

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Flexi pracovní doba
- Odměny, bonusy
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kafetérie

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600