Odpolední - manuální úklid v Opavě, na HPP, DPP, DPČ Opava

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP, Ukrajina

Nabízený plat:

116 - 120 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Úklid Opava

Firma:

TSC Cleaning, a.s.

Požadavky

Dlouholetá, úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., hledá plnoleté uchazeče/čky na úklidovou činnost.

Místo výkonu práce na výběr:
*Opava Komárov - Akzo Nobel
*Opava Bidfood

Náplň práce: manuální úklid zázemí zaměstnanců daných úseků.

Směnnost a mzda:
*Akzo Nobel: 4 hod./den, stálá odpolední, začátek směny od cca 13:00 hod., Mzda: 116 Kč/hod.
*Bidfood: 7 hod./den, stálá odpolední, začátek směny od cca 14:00 hod., Mzda: 120 Kč/hod., nejlépe nekuřák!

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte paní Otiskovou, tel: 605 399 274, nebo pište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme.....

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková
Mobil: 605 223 351