Technik kvality | Stabilní výrobní společnost Klášterec nad Ohří

Aktualizováno:

24. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

32000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Technik Chomutov

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

SOU / SŠ vzdělání.
Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok.
Znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.
Anglický jazyk výhodou.
Znalost práce na PC- MS Office, Excel, Word.
Týmová spolupráce.

Náplň práce

Dodržování zásad Politiky integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie).
Naplňování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie).
Kontrola výrobků ve výrobě.
Provádění testů a vstupních kontrol.
Vyhodnocování výsledků a chybovosti.
Provádění procesních a výrobkových auditů.
Tvorba dokumentace.
Sestavování reportů do oddělení kvality.

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti nebo svozovou dopravu z Chomutova.
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době).
Stravenky v hodnotě 140,- Kč.
5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce (25 dní na rok).
Zaměstnanecký telefonní tarif ZAME – zvýhodněné volání pro vás i vaše blízké (po zkušební době).
Odměny za zlepšovací návrhy, Odměny za dosažená pracovní výročí.

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová
Mobil: 777356243