Obsluha hydraulického lisu Chrast

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrast

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25001 - 29001 Kč za měsíc

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

Vyučení v technickém oboru.
Čtení výkresové dokumentace.
Obsluha kloubového jeřábu.
Práce s měřidly (metr, šuplera, hliníkové pravítko).
Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost.
Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost.
Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje.
Fyzicky náročná práce.

Náplň práce

Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samo.

Nabízíme

Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
Stravenky, benefitní karta.
Bonusový systém ohodnocení. Férové jednání.
První smlouva na 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou.

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová