Pracovník/ce ve výrobě Okříšky

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Okříšky

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 38000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Třebíč

Firma:

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Požadavky

• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Náplň práce

• obsluha stroje
• kompletace a kontrola výrobků
• práce je vhodná pro ženy i může, pro absolventy i zkušené
• třísměnný provoz (osmihodinové směny) nebo v nepřetržitý provoz (dvanáctihodinové směny)

Nabízíme

• hrubá mzda při třísměnném provozu: 26 000 - 30 000 Kč
• hrubá mzda při nepřetržitém provozu: 36 000 - 38 000 Kč
• 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na letní dovolenou)
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál (až 2 600 Kč čistého měsíčně)
• měsíční výkonnové prémie až 2 000 Kč
• příspěvek na praní oděvů: 300 Kč (3 600 Kč ročně)
• příspěvek na penzijní připojištění: 500 Kč měsíčně (6 000 Kč ročně)
• věrnostní prémie vyplacené dle počtu odpracovaných let (1 rok 2 000 Kč, 5 a více 10 000 Kč)
• příspěvky na jazykové vzdělání (až 12 000 Kč ročně)
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• dotovaná autobusová doprava
• poskytnutí pracovních oděvů
• další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů)

Kontaktní osoba:
Monika Benešová