Vedoucí odboru dopravy Praha - Černý Most

Aktualizováno:

8. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha - Černý Most

Nabízený plat:

50000 Kč za měsíc

Firma:

Městská část Praha 14

Požadavky

VŠ/Bc. (technického nebo dopravního směru výhodou), případně SŠ s praxí v oboru
znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v pl. znění
znalost problematiky dopravně bezpečnostní a související legislativy, zejména znalost zákona č. 361/2000 Sb., o silničním provozu, a zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích v pl. znění
znalost zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích pl. Znění
znalost zákona o hl. m. Praze č. 131/2000 Sb., místní znalost městské části Praha 14
znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
znalost zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích
uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
vítána úspěšně složená zkouška podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti, pro výkon na úseku silničního hospodářství, správního řádu a zákona o obcích
vítáno ukončené vzdělání vedoucích zaměstnanců územního samosprávného celku

Náplň práce

koordinace výkonu silničního správního úřadu
komplexní zajišťování výkonu státní správy na úseku silniční dopravy a silničního hospodářství na komunikacích městské části Praha 14 a městské části Praha – Dolní Počernice a samosprávy na komunikacích městské části Praha 14
koordinace a řízení agendy odboru dopravy

Nabízíme

stravenky pro zaměstnance
Flexi poukázky
25 dní dovolené
4 dny placeného volna (Sick Days)
příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
výbornou dopravní dostupnost – přímá blízkost metra linky „B“
příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
možnost dále se vzdělávat
možnost získání služebního bytu

Platové zařazení:
struktura platu: základní plat v 11. PT (25.280 Kč až 37.170 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Datum nástupu: dle dohody

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Chirilická