Produktový specialista

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

BEDNAR FMT s.r.o.

Požadavky

- kladný vztah k zemědělství a zájem zemědělskou techniku
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- výborné prezentační a argumentační schopnosti (obchodní myšlení)
- spolehlivost a samostatnost, proaktivní přístup k řešeným problémům
- řidičský průkaz skupiny B, výhodou skupina T, ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
- časová flexibilita, zejména v období zemědělské sezony

Náplň práce

- životní cyklus svěřeného portfolia produktů (zjišťování potenciálu prodeje, průzkum trhu, vyhodnocování požadavků na nové produkty a výbavy z jednotlivých trhů, cenové a technické srovnání produktů s konkurenci)
- obchodně – argumentační podpora dealerů a area manažerů na výstavách a polních dnech
- příprava a samotné vedení školení (obchodně – produktová školení pro obchodníky, vedoucí prodeje, produkt manažery a zaměstnance společnosti)
- komunikace s dalšími odděleními v rámci společnosti (konstrukce, obchod, zahraniční zástupci)
- tvorba podkladů pro BEDNAR konfigurátor (informativní popisy výbav) + tvorba školících podkladů a materiálů pro vzdělávací portál BEDNAR Academy
- podpora marketingového oddělení – vlastní tvorba a příprava podkladů pro katalogy, letáky, on-line a off-line materiály pro podporu prodeje
- služební cesty – kombinace práce z kanceláře a výjezdy na služební cesty v rámci ČR i zahraničí (polní testování, návštěvy dealerů, produktové focení a natáčení, exkurze do výrobního závodu v Rychnově nad Kněžnou)

Nabízíme

- dohled a podporu od zkušených kolegů, kteří Vám pomohou v prvních měsících práce pro plynulý rozjezd
- možnost podílet se na nových projektech, přinášet myšlenky a posouvat značku BEDNAR kupředu
- příspeěvek na stravování
- Multisport kartu
- Firemní akce a teambuildingy
- 5 týdnů dovolené a 2 dny účelového pracovního volna (sick days) a 1 den pro rodinu

Kontaktní osoba:
Petra Vondráčková
Tel: 702210639