Personální koordinátor/ka Stříbro

Aktualizováno:

20. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Značka:

A11034

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ vzdělání zakončené maturitou
* velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word)
* aktivního řidiče s řidičským oprávněním sk. B
* velmi dobré a příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost přijmout zodpovědnost a časovou flexibilitu
Praxe na obdobné pozici bude výhodou stejně jako komunikativní znalost anglického jazyka.

Náplň práce

Jste akční osobnost se smyslem pro zodpovědnost?
Rádi pracujete v sehraném týmu přátelských lidí?
Pak neváhejte přijmout naši výzvu a přihlaste se nám na pozici Personálního Koordinátora/ky.
Těšíme se na Váš životopis ještě dnes!

Vaším úkolem bude:
* inzerce volných pracovních míst
* řízení náboru, výběru, testování a nástupů agenturních zaměstnanců
* vedení kompletních projektů připravených na míru klientům
* operativní řešení požadavků zaměstnanců i firem
* související administrativa (příprava pracovních smluv, rozpisů směn, různých potvrzení pro zaměstnance, sledování a evidence docházek, tvorba reportů, atd.)

Nabízíme

* přátelský kolektiv a tým, který svou práci miluje
* zajímavou mzdu a navazující systém finančních bonusů
* mobilní telefon + notebook
* firemní automobil k dispozici na cesty ke klientům
* stravenky v hodnotě 130 Kč
* až 6 týdnů dovolené
* jazykové kurzy s dotací až 80% z ceny kurzu
* věrnostní bonusy a další benefity

Kontaktní osoba:
Lucie Persichová
Tel: 702 233 118