Mzdová účetní/personalistka (m/ž) Stříbro

Aktualizováno:

18. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Značka:

A11010

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Praxe na obdobné pozici
* Orientace v zákonech v personální oblasti
* Znalost mzdového účetnictví
* Znalost anglického nebo německého jazyk na komunikativní úrovni, budete velkou výhodu

Náplň práce

Jste detailní a precizní ve své práci? Máte rádi čísla a zároveň vás baví práce s lidmi? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost! Do našeho přátelského kolektivu hledáme mzdovou účetní-personalistku, která se postará o správu mzdových agend a podpoří nás v oblasti lidských zdrojů. Nabízíme vám stabilní pracovní prostředí a široké spektrum zaměstnaneckých výhod.
* Po zaučení budete s kolegyněmi vést personální agendu zaměstnanců, komunikovat se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ, úřadem práce, zpracovávat pracovní neschopnosti a úrazy, spravovat data v informačním systému, tvořit analýzy, realizovat výběrová řízení a poskytovat zaměstnancům legislativní poradenství
* Budete mít zodpovědnost za personální a mzdový systém, řízení a rozvoj lidských zdrojů v rámci společnosti a jednou za rok výpočet ročního zúčtování daně zaměstnanců

Nabízíme

* Odpovídající finanční ohodnocení
* Každoroční zhodnocení mzdy
* Vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce
* V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
* Podporujeme vaše vzdělávání absolvováním odborných školení a jazykových kurzů
* Dotované stravování v areálu společnosti
* 3x týdně vitamíny v podobě ovoce
* Pokud dojíždíte, budete mít nárok na příspěvek na dopravu
* Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a mnoho dalších benefitů
* Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředím
* Budete mít práci ve stabilní společnosti

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523