Vedoucí/manager kvality s NJ Stříbro

Aktualizováno:

18. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Značka:

A11005

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Vzdělání technického směru
* Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
* Znalost nástrojů řízení kvality
* Hledáme precizního a komunikativního člověka s aktivním přístupem k řešení problémů s organizačními schopnosti
* Oslovíte nás, pokud máte zkušenosti s nástroji a řízením systému kvality dle norem ISO 9001

Náplň práce

* Stanete se důležitou součástí týmu oddělení kvality
* Budete zodpovědný(á) za udržování a optimalizaci systému jakosti ISO 9001
* Náplní vaší práce bude plánování a provádění interních auditů, optimalizace a zlepšování kontrolních procesů a procesů managementu kvality
* Pravidelně budete komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními spolupracovníky z mateřské společnosti
* Dále budete řešit reklamace, monitorovat výsledky kontrol, zpracovávat následné analýzy vad, navrhovat následná opatření a spravovat příslušnou dokumentaci
* Zároveň budete pomáhat při reportingu vedení společnosti a budete se aktivně účastnit certifikačních a zákaznických auditů

Nabízíme

* Odpovídající finanční ohodnocení
* Každoroční zhodnocení mzdy
* Vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce
* V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
* Podporujeme vaše vzdělávání absolvováním odborných školení a jazykových kurzů
* Dotované stravování v areálu společnosti
* 3x týdně vitamíny v podobě ovoce
* Pokud dojíždíte, budete mít nárok na příspěvek na dopravu
* Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a mnoho dalších benefitů
* Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředím
* Budete mít práci ve stabilní společnosti

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523