Hosteska / Promotér - prémiové produkty - až 300 Kč/hod! Praha

Aktualizováno:

29. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Hosteska Praha, Promotér Praha

Firma:

Bubnovi s.r.o.

Požadavky

Pracovní doba: PO – PÁ, flexibilní 6hodinové směny (minimálně 10 dnů v měsíci)

Náplň práce: Aktivní oslovování zákazníků a podpora prodeje prémiových produktů (tabákové výrobky)

Výbava: Poskytnutí uniformy a veškerého potřebného vybavení

Lokalita: Práce v prodejnách a cestování po regionu, kde bydlíš (maximálně do vzdálenosti 50 km od tvého bydliště)

Náplň práce

Věk 21+: Zralost a zkušenosti jsou klíčové pro efektivní komunikaci a reprezentaci značky

Reprezentativní vzhled a příjemné a profesionální vystupování

Výborné komunikační dovednosti

Zkušenosti v oblasti promotion nebo obchodu

Schopnost pracovat jak samostatně, tak i jako součást týmu

Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobovat novým situacím

Proaktivní myšlení zaměřené na výsledky

Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a ochota cestovat

Nabízíme

Atraktivní mzda 200 - 300 Kč/hod + bonusy z prodeje

Příspěvek na cestovné 7 Kč/km: Vykompenzujeme ti cestovní výdaje.

Práce v blízkosti Tvého bydliště: Ušetříš čas i náklady na dojíždění.

Práce na živnostenský list: Flexibilita a volnost v organizaci tvého času.

Dlouhodobá a stabilní spolupráce: Staň se součástí skvělého týmu a buduj svou kariéru.

Kontaktní osoba:
Ing. Marie Bubnová
Tel: 734607004