Ekolog Pardubice

Aktualizováno:

25. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Firma:

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadavky

- SŠ vzdělávání ukončeno maturitou – technické nebo přírodovědecké zaměření
- praxi v nakládání s odpady splňující podmínky § 90 odst.2 zákona o odpadech (min. 3-5 let v posledních 10 letech, a to podle dosaženého stupně vzdělání)
- znalost legislativy v oblasti ekologie
- vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při plnění cílů společnosti
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

- organizace a kontrola procesu nakládání s odpady
- vedení evidence odpadů a příprava podkladů k fakturaci za pracoviště v Pardubicích a Chrudimi
- řízení a organizování nakládání s odpady v Litomyšli, Svitavách a Ústí nad Orlicí
- monitoring množství vypouštěných emisí, povinné zkoušky a měření
- vytváření vnitřních předpisů souvisejících s ekologií a nakládáním s odpady a podkladů pro školení zaměstnanců společnosti v dané oblasti
- příprava podkladů pro uzavírání smluv k odpadovému hospodářství a k vypisování veřejných soutěží a poptávkových řízení
- spolupráce u projektů za oblast ekologie a OH
- podávání hlášení dle platné legislativy o odpadech a ovzduší a hlášení vyžádaných kontrolními orgány
- jednání s kontrolními orgány za oblast životní prostředí

Nabízíme

- zajímavou profesní výzvu
- perspektivní práci u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- podporu v zajištění ubytování
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup dle dohody
- pracovní smlouvu na 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
- místo výkonu práce v jedné z našich lokalit

Kontaktní osoba:
Klára Sotonová
Mobil: +420 601 212 986