Asistentka Kunice

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kunice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Praha-východ

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

Prokazatelnou min.5-letou praxi v oblasti administrativy
Zkušenost z prostředí logistiky a skladový výhodou
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Pozitivní přístup a nadhled
Praktickou angličtina slovem a písmem
Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Znalost MS Office, zejména Excelu

Náplň práce

Správa došlých faktur a jejich kontrola
Zajištění agendy OOPP a nákupu materiálu pro sklad
Příprava podkladů a reportů pro vedení našeho centrálního skladu
Vedení pokladny a vyúčtování drobných výloh

Nabízíme

Pestrou nestereotypní práci u silného a stabilního zaměstnavatele
Prostor na realizaci Vašich nápadů a samostatnost
Zajímavé finanční ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí v logistickém areálu (Kunice, Praha-východ)
Příjemný balíček našich benefitů, jako jsou například: flexibilní pracovní doba, 5 dní bonusového volna navíc k zákonné dovolené, příspěvek na stravné, firemní kulturní a sportovní akce, Multisport karta, slevy u partnerských společností a slevy na kompletní sortiment naší společnosti, aj.

Kontaktní osoba:
Zuzana Skaličková
Mobil: 4098.katarina.knapov