Disponent / disponentka v MKD v nepřetržitém směnném provozu Napajedla

Aktualizováno:

14. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Napajedla

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Disponent Zlín

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SŠ vzdělání
• praxe a všeobecné znalosti v dopravě a na obdobné pozici min. 1 rok podmínkou
• profesionální přístup na své pozici
• anglický jazyk na výborné úrovni slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou
• práce na PC (MS Office, Internet, E-mail a další)
• organizační schopnosti a seberealizace
• odolnost vůči stresu, samostatnost, trpělivost, loajalita, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
• výborné komunikační schopnosti a slušné vystupování
• orientace na přesnost, cíl a výsledek
• trestní bezúhonnost
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Náplň práce

AERO Sped s.r.o.

Jsme rodinná a certifikovaná firma se slušnou perspektivou, energií a profesionálním přístupem. Na trhu jsme pevně usazeni od roku 2015 a stále rosteme.

Staň se i ty členem a tahounem našeho týmu v oboru náhradní letecké přepravy na pozici: DISPONENT/KA v MKD v nepřetržitém provozu přijmeme 2 zaměstnance.

Více informací o společnosti naleznete na www.aerosped.cz.

Náplň práce:
• každodenní komunikace a spolupráce se zahraničním partnerem
• znalost AETR a Nařízení ES č. 561/2006
• denní reporting
• plánování střídání řidičů a zajišťování komunikace mezi řidičem a firmou
• vyřizování a zpracování objednávek a následné organizování zajištění přeprav, nakládek a vykládek
• aktivní dohled a kontrola aktuální situace u jednotlivých vozidel a následné předávání informací v rámci organizace
• aktivní kontrola nad realizací celého přepravního procesu
• sledování neshod, jejich evidence a následná nápravná opatření
• okamžité řešení problémů při přepravách, při nakládkách a vykládkách
• zpracování příslušné každodenní administrativy
• příprava podkladů pro tvorbu reportů a statistik pro vedení společnosti
• zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených přeprav
• spolupráce při řešení havarijních situací
• spolupráce s ostatními členy společnosti, účast na poradách, vytváření pozitivní kultury firmy, plnění dalších úkolů ze strany vedení společnosti

Nabízíme

• stabilní zaměstnání v profesionálním mladém kolektivu
• motivační mzdové ohodnocení
• příspěvek na PHM
• příspěvek na sportovní aktivity
• nepřetržitý směnný provoz
• možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje - školení, vzdělávací kurzy
• pracovní smlouva na dobu NEURČITOU
• pracoviště v Napajedlech u Zlína
• cestovní pojištění zahraniční
• notebook, mobilní telefon
• neomezený telefonní tarif v rámci firmy
• stravenkový paušál

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: manaskova@aerosped.cz

Pokud budete splňovat naše požadavky, rádi Vás kontaktujeme pro následný osobní pohovor.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391