PLC programátor - Plzeň

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

7586

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

PLC Programátor – Plzeň: Staňte se součástí průmyslové budoucnosti!

Chcete být součástí inovativních projektů, které formují budoucnost průmyslu a energetiky? Jste technicky zdatní, rádi cestujete a hledáte práci, která vám nabídne jak výzvy, tak i možnost pracovat na projektech s globálním dosahem? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost na pozici PLC Programátor v Plzni!

Co vás čeká?

Budete se podílet na klíčových projektech průmyslové automatizace v různých odvětvích, jako je:

• Energetika a zelená energie: Pomozte snižovat uhlíkovou stopu prostřednictvím inovativních technologií
• Námořní doprava: Pracujte na automatizaci systémů pro největší plavidla na světě
• Těžba a zpracování nerostných surovin: Zajistěte efektivní a udržitelné operace pro významné globální hráče
• Farmaceutika a chemie: Přispějte k výrobě, která má dopad na zdraví a bezpečnost po celém světě

V rámci této role se setkáte s unikátními projekty, jako jsou:

• Inovativní těžba zemního plynu s využitím podmořských elektráren
• Výroba baterií s nízkou uhlíkovou stopou pro udržitelnou budoucnost
• Kompletní automatizace pro největší loď na světě

Náplň vaší práce:

• Programování řídicích aplikací na základě specifikací
• Testování funkcí – interně i ve spolupráci se zákazníky
• Uvedení zařízení do provozu u zákazníka
• Dokumentace průběhu projektů a tvorba technické dokumentace

Koho hledáme?

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
• Zkušenosti s PLC programováním (absolventi jsou vítáni a zaučíme vás)
• Angličtinu na komunikativní úrovni pro spolupráci se zahraničními zákazníky
• Samostatnost a chuť pracovat v dynamickém mezinárodním týmu

Co vám nabízíme?

Na této pozici budete mít možnost cestovat po světě a pracovat na technologiích, které mění průmysl. Délka služebních cest se liší podle projektu a vašich časových možností – od několika týdnů až po delší období. Jestliže však nejste fanouškem cestování, tak se můžeme domluvit! Máme otevřené pozice i pro kandidáty, kteří tolik cestovat nechtějí!

Další benefity:

• Flexibilní pracovní dobu
• 25 dní dovolené
• Práci v mezinárodní a úspěšné společnosti
• Roční finanční bonus
• Kancelář s dobrou dopravní dostupností
• Každoroční revize mezd
• Možnost práce z domova s finančním příspěvkem
• Multisport kartu
• Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do mzdy)
• Příspěvek na penzijní připojištění (2-3 % z měsíční mzdy navíc)
• Možnost vzdělávat se – ať už se jedná o odborné, či jazykové kurzy, konference
• Notebook, mobilní telefon + zvýhodněné volání i pro soukromé účely
• Volno navíc při mimořádných životních událostech a podpora nastávajících rodičů
• Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, gastronomie, vlaková doprava…)
• Možnost kariérního růstu v ČR, ale také v zahraničí
• Nástup je možný ihned :)

Tato příležitost je otevřená jak pro zkušené odborníky, tak i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí.
Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte a připojte se k nám! Vaše kariéra může být právě tím, co pohání inovace a změny ve světě!

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344