Vedoucí týmu prodejny lyžařského vybavení - 5 týdnů dovolené Olomouc

Aktualizováno:

30. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 90000 Kč za měsíc

Firma:

Novitim s.r.o.

Požadavky

• Zkušenost s vedením kolektivu: Hledáme přirozenou autoritu, která bude naše zaměstnance vést a motivovat
• Časovou flexibilitu: Potřebnou pro přizpůsobení se sezónnosti naší práce
• Výhodou je schopnost domluvit se v cizím jazyce: Nejlépe v angličtině nebo němčině, ale není to pro nás klíčové
• Uvítáme i zkušenost s online marketingem: Se sociálními sítěmi, Google Analytics, Newslettery a dalšími vymoženostmi

Náplň práce

• Vedení týmu našich prodejců: V průměru máme 15 stálých zaměstnanců a 5–15 dohodářů (záleží na sezóně), kteří se starají o chod naší prodejny, půjčovny i e-shopu.
• Efektivní zadávání práce a kontrola plnění: Potřebujeme, aby vše fungovalo stejně dobře jako namazaná lyže a na prodejně panovala dobrá atmosféra.
• Správa personálních záležitostí a jejich evidence: Přijímání nových zaměstnanců, smlouvy, evidence pracovní doby a příprava podkladů k výplatám
• Pracovní dobu můžete očekávat pondělí až pátek od 10:00 do 18:00: Může dojít k menším změnám přes zimní a letní měsíce

Nabízíme

• Měsíčně až 90 000 Kč: Fix 45-55 000 Kč + odměny až 35 000 Kč dle výsledků prodejen
• 5 týdnů dovolené: Pro zasloužený odpočinek
• Mobil a notebook: S firemním číslem a tarifem
• Zaměstnaneckou slevu: Získáte 50 % slevu na naše lyže, oblečení a další sportovní vybavení
• Příspěvek na stravování
• Vybavenou kuchyňku: Kde si můžete dopřát i skvělou kávu
• Firemní akce: Jsme fajn tým a jednou za čas něco podnikneme
• Nástup: Od července nebo srpna
• Prodejnu v Olomouci

Poznámka

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Kontaktní osoba:
Renata Kučerová
Tel: +420 603 332 630