Technický manažer Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Aktualizováno:

22. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

H05586

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru opravárenství 5 let, znalost používání technické dokumentace, znalost AJ slovem a písmem, čeština plynule;
manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odolnost proti stresu, odpovědnost,
osobnost zaměřená na zákazníka.

Náplň práce

Odpovědnost za technickou správu výrobních linek a organizaci práce týmu technických specialistů podle požadavků výroby.
• Vedení týmu technických specialistů.
• Vyhodnocování potřeby náhradních dílů, matriálů, nářadí, přípravků, měřidel a předkládání požadavků.
• Vyhodnocování kvality odvedené práce.
• Dohled nad prací externích firem v oblasti strojní údržby.
• Dohled nad vykonáváním činnosti pracovníků týmu podle pravidel bezpečné práce.

Nabízíme

• finanční ohodnocení dle praxe a schopností
• práce v mezinárodní výrobní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků
• pružná pracovní doba 37,5 hodin týdně
• stravenky a závodní jídelna v areálu závodu
• příspěvek na životní/penzijní připojištění/DIP
• bonusový systém
• možnost využití firemního rekreačního zařízení

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052