Elektromontér - údržba veřejného osvětlení Týnec nad Sázavou

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Týnec nad Sázavou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

2024_058

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Benešov

Firma:

ELTODO, a.s.

Požadavky

Provádíme správu a údržbu veřejného osvětlení ve středočeském kraji a s tím související elektro instalační práce.
Co od Vás očekáváme?
• oprávnění elektro (dříve vyhl. 50/1978 §6)
• řidičský průkaz sk. B
• schopnost pracovat ve výšce (na plošině)

Co nabízíme?
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zázemí stabilní velké společnosti a práci v malém sehraném kolektivu

Firemní benefity:
• příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 150,- Kč
• 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
• příspěvek na kartu Multisport
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky)

Co bude vaším úkolem?
• zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí
(veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.).
• provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.

Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. Ozveme se Vám obratem.