Teamleader ve skladu (m/ž) - ranní + odpolední směna okres Tachov

Aktualizováno:

7. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Nabízený plat:

42000 - 46000 Kč za měsíc

Značka:

A7521

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenosti s vedením lidí ve skladovém prostředí
* Přirozená autorita, samostatnost
* Dobré organizační a komunikační schopnosti
* Znalost AJ bude velkou výhodou
* Ochota pracovat na 2 směny (ranní, odpolední)

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením kolektivu lidí ve skladovém prostředí? Právě hledáme šikovné vedoucí týmu. Nabízíme motivující a dobře placenou práci, nové a čisté prostředí.
* Vedení přidělené části směny
* Dohled nad dodržováním standardů a pracovních postupů
* Dohled nad dodržováním pravidel BOZP
* Zajištění plynulého chodu na svěřeném úseku
* Sledování a hodnocení produktivity a kvality práce zaměstnanců
* Účast na setkáních s vedoucími
* Spolupráce při zavádění nových výrobních procesů a postupů

Nabízíme

* Finanční ohodnocení od 42.000 Kč/měs.
* Práci v silné společnosti s mezinárodním zázemím
* Práce v čistém a novém prostředí
* Zajímavé bonusy
* Nástup přímo pod firmu do kmene
* Veškeré benefity sdělíme při osobním pohovoru

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523