Skladový manipulant, až 37500 Kč, zálohy, stravné! HPP nebo DPČ! Kralupy nad Vltavou

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kralupy nad Vltavou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

26000 - 36000 Kč za měsíc

Značka:

TT Kralupy

Firma:

UNIJOB s.r.o.

Požadavky

• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
• praxe s VZV pro pozici řidiče VZV nutností, ideální je oprávnění
• na pozici rukaře uvítáme alespoň základní praxi ze skladu nebo manuální činností
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody (rádi Vám zařídíme)
• zpočátku agenturní zaměstnání
• výpis z RT

Náplň práce

• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• manipulační práce ve skladu, překládání zboží
• skenování a třídění zásilek
• obsluha VZV (řidiči VZV)
• manipulační práce ve skladu

Pracovní doba:
• na HPP možnost výběru některé z níže uvedených směn:

1) 5:30 - 14:00 jeden týden
9:30 - 18:00 druhý týden
+ 1-2 soboty 4-5 hodin
2) 5:00 - 17:00 + možnost náhradního volna
6:00 - 18:00 + možnost náhradního volna
3) 5:30-10:00 a 13:00 - 18:00

• na DPČ směny: 12-18 hodin (ideálně 2-3 směny týdně)

Nabízíme

• základní nástupní mzda - manipulant bez VZV 26 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč, řidič VZV 28 500 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč měsíčně
• DPČ: 12-18 hodin, 150 Kč/hod + až 50/hod osobní ohodnocení dle výkonu
• 75 Kč čistého denně příspěvek na stravu (HPP)
• možnost vyplácení průběžných týdenních záloh
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli

Poznámka

Bližší informace Vám rádi poskytneme denně na tel. čísle 604253000 mezi 9. a 18. hodinou.
V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

Kontaktní osoba:
Veronika Chlíbková
Mobil: 604253000