Skladník - řidič VZV Moravičany

Aktualizováno:

28. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravičany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Logaritma s.r.o.

Požadavky

• základní nebo vyšší vzdělání,
• řidičský průkaz skupiny B,
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, učenlivost a týmovou spolupráci,
• výhodou jsou zkušenosti z výrobní společnosti, ale rádi Vás zaškolíme.

Náplň práce

• naskladnění a vyskladnění potřebného materiálu,
• nakládání a vykládání pomocí VZV,
• manipulace s obalovým materiálem a tříděným odpadem,
• manipulace s výrobním materiálem,
• spolupráce s oddělením logistiky, kvality a plánováním výroby.

Nabízíme

• roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS,
• dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 50 Kč/oběd),
• odměny při pracovních a životních jubileích,
• kvartální odměny,
• hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka,
• poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka,
• zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti,
• 5 týdnů dovolené,
• práci ve dvousměnném provozu.

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Jakubů
Mobil: 771269201
Tel: 771269201