Obchodník - Stříbro a okolí

Aktualizováno:

23. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

PPS

Zařazeno na pozici:

Obchodník Tachov

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Chcete se přidat k týmu KOPERATIVA? Tak jste tady správně! Aktuálně máme otevřenou pracovní pozici obchodníka v naší kanceláři ve Stříbře. Staňte se součástí našeho týmu!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
• Budete se s námi starat o pojistný kmen klientů, který pomůžete rozšířit o své vlastní klienty
• Klienti jsou priorita, budete pro ně zajišťovat kompletní servis našich služeb a vyřizovat jejich požadavky
• Aktivní zapojení do vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Budete pracovat na zvyšování povědomí, jak o kanceláři, tak sami o sobě

CO OD VÁS POŽADUJEME?
• Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou - PODMÍNKOU
• Obchodní myšlení
• Vyjednávací schopnosti
• Čistý trestní rejstřík
• Buďte sami sebou. Hledáme někoho, kdo se nebojí komunikovat, je cílevědomý a má tah na branku

CO ZA TO NABÍZÍME?
• Spolupráci se stabilní pojišťovnou
• Prvních dvanáct měsíců fixní příjem + provize (60.000 Kč/měsíc)????
• Práci na IČO
• Pasivní příjem z podnikání již ve druhém roce
• Možnost otevření vlastních obchodních míst
• Příležitost! Získáte komplexní vzdělání potřebné pro obchodníka a budete kolem sebe mít podporu úspěšných kolegů

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktovat nás můžete na ppavlickova@koop.cz nebo tel: 733 619 509, Petra Pavlíčková

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth
Mobil: +420 727 931 009