Testovací technik - klidné prostředí, vhodné pro absolventy Plzeň

Aktualizováno:

20. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

32000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

Orienta Czech Plzeň

Požadavky

- SŠ vzdělání - nutnost kvůli získání certifikátu (preferováno technické vzdělání)
- předchozí praxe NENÍ podmínkou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny - ranní/noční)
- dobrá prostorová představivost a logické myšlení je podmínkou

Náplň práce

- dohled nad NDT (nedestruktivním testování) – poloautomatické či automatické testování ultrazvukem
- usazení výrobku do testovací nádoby (tanku)
- nastavení systému pro testování výrobku
- vyhodnocení výsledků testu
- hledání možných příčin při zjištění odchylek v testu, doporučení k opravě
- zpracování dokumentace k příslušnému testu
- na vše důkladně zaškolíme!

Nabízíme

- místo výkonu práce: Plzeň
- dobrá dopravní dostupnost MHD
- 20 dní dovolené + 4 dny sickdays
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny za pracovní výročí
- kvartální bonus – dle hospodaření firmy
- bezplatné jazykové kurzy
- fyzicky nenáročná práce v bezhlučném a čistém prostředí

Kontaktní osoba:
Jaroslav Špitálský
Tel: 777356242