Obchodní zástupce na HPP (40-60.000 + bonusy + auto) Stéblová

Aktualizováno:

19. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Stéblová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

H05570

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ/VOŠ/VŠ technického směru (nejlépe strojírenské zaměření); zkušenosti a znalosti v obchodní činnosti, popř. projektovém řízení ve strojírenství (podmínkou min. 1 rok praxe v oblasti hutních materiálů, strojírenství, popř. průmyslových plastů); vhodné i pro juniory s prozákaznickým myšlením a vztahem k obchodu;
• schopnost samostatné i týmové práce, ochota učit se novým věcem
• profesionální vystupování, organizační a komunikativní schopnosti
• ŘP sk. „B“ s praxí (služební cesty)
• jazykové znalosti výhodou

Náplň práce

• vytváření obchodní strategie pro svěřený region
• aktivní vyhledávání nových zákazníků v přiděleném regionu
• pravidelné služební cesty k zákazníkům
• administrativní činnost – tvorba cenových nabídek, správa pohledávek
• pravidelný report, trendy a prodejní výsledky, plnění stanoveného obchodního plánu
• podpora backoffice pro rychlejší a efektivnější komunikaci se zákazníky

Nabízíme

• finanční ohodnocení na základě obchodních výsledků (fix + kvartální bonusy) cca 40-60.000,-Kč
• práce na HPP v české výrobní společnosti
• 25 dní dovolené
• firemní vůz k soukromým účelům
• telefon a notebook
• příspěvek na stravné

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052