Referent Odboru Územního Rozvoje a Výstavby, Praha Brno

Aktualizováno:

12. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Homeoffice:

Ano

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Brno

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

VŠ vzdělání v oboru stavebního, architektonického či právnického směru
Nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
Nebo SŠ s maturitou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
Praxe v oboru na úseku územního rozhodování a stavebního řádu - vítána
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI)
Přesnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Výhodou:

Znalost stavebního zákona, správního řádu a související legislativy
Osvědčení zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního rozhodování a stavebního řádu
Znalost programu Stavební úřad (VITA) nebo MISYS

Náplň práce

Výkon agendy na úseku územního rozhodování a stavebního úřadu
Vedení stavebního řízení
Vydávání stavebního povolení, kolaudačního souhlasu, rozhodnutí o změnách v užívání staveb, zahájení stavebního řízení
Přijímání žádosti na poskytnutí státního stavebního příspěvku
Ukládání pokuty za přestupky a správní delikty proti stavebnímu zákonu
Podávání návrhu na vložení dat do evidence územně plánovací činnost
Poskytování informací pro pořizování územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace
Zadávání zpracování technické pomoci nebo odborných posudků

Nabízíme

Příjemné a přátelské pracovní prostředí
25 dnů dovolené, 6 sickdays, příspěvek na stravován
Možnost služebního bytu v Praze za zvýhodněných podmínek
Homeoffice 2 dny v týdnu
Příspěvek do fondu zaměstnavatele (až 7.000,-Kč)
Možnost kariérního postupu
Neustálé vzdělávání v oboru stavebnictví a územního rozhodování

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, strukturovaný životopis.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Kontaktní osoba:
Petra Babková
Tel: 234715000