Dělník nádvorní čety, profesní řidič - Pardubická nemocnice Pardubice

Aktualizováno:

14. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadavky

- řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz je výhodou
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- schopnost týmové práce

Náplň práce

Do našeho týmu řidičů, zajišťující rozvoz a svoz stravy, prádla, odpadů, biologického materiálu, materiálu ze skladů a dále dle potřeb organizace, hledáme nové posily s řidičským průkazem sk. C.

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr
- perspektivní pozici u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- podporu se zajištěním ubytování
- nástup ihned nebo dohodou
- místo výkonu práce v Pardubické nemocnici

Kontaktní osoba:
Erika Dostálová