Tlumočník/koordinátor ve výrobě s Angličtinou a Ruštinou Rožnov pod Radhoštěm

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rožnov pod Radhoštěm

Značka:

A10729

Zařazeno na pozici:

Tlumočník Vsetín

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání
* Komunikativní znalost ruského a anglického jazyka
* Výborné organizační dovednosti
* Schopnost motivovat zaměstnance
* Časovou flexibilitu
Praxe na obdobné pozici bude velkou výhodou.

Náplň práce

Vítejte ve světě Hofmann Wizard! Jsme společnost, která klade důraz na kvalitu, profesionalitu a péči o naše zaměstnance. V současné době hledáme nového člena do našeho týmu - Koordinátora/Tlumočníka v provozu. Pokud jste zručný jedinec s organizačními schopnostmi a schopností pracovat v dynamickém prostředí, pak jste na správném místě!

Zašlete nám Svůj životopis ještě dnes!

Náplní práce bude:
* Zapracování zaměstnanců a organizace jejich práce: Budete zodpovědní za koordinaci pracovních aktivit a zajištění efektivního provozu.
* Překladatelská a administrativní činnost: Budete se podílet na překladech a zajišťování administrativních úkolů souvisejících s provozem.
* Zajišťování kompletního zaškolení: Budete se podílet na školení nových zaměstnanců a zajištění, aby měli potřebné dovednosti pro svou práci.
* Manuální práce na výrobní lince: V rámci provozu budete občas vykonávat i manuální práci na výrobní lince podle potřeby.
* Kontrola a kompletace vyrobených dílů: Budete provádět kontrolu a kompletaci vyrobených dílů, abyste zajistili jejich kvalitu a shodu s požadavky.

Nabízíme

* přátelský kolektiv a tým lidí, kteří svoji práci milují
* zázemí úspěšné personální společnosti s dlouholetou tradicí
* zajímavé finanční ohodnocení a navazující systém finančních bonusů
* mobilní telefon + notebook
* příspěvek na stravování
* až 6 týdnů dovolené
* dotovaná jazyková výuka - 80% z částky
* odborné kurzy, věrnostní bonusy a další benefity

Kontaktní osoba:
Lucie Persichová
Tel: 702 233 118