Zástupce vedoucího prodejny - Říčany u Prahy

Aktualizováno:

15. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

7800

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Znáš prostředí obchodu nebo služeb, jsi pracovitý a umíš vést lidi? Máš maturitu a chceš využít příležitost a vydělat si peníze? Tak hledáme právě TEBE!

Pro klienta, výrobce a distributora elektra, domácích spotřebičů hledáme do vlastní maloobchodní sítě kolegu na pozici:

Zástupce vedoucího prodejny v Říčanech u Prahy

Pracovní náplň:

• Spoluřízení chodu prodejny
• Výběr, zaškolení, vedení, motivace a organizace práce zaměstnanců
• Řízení skladových zásob, vystavování zboží, cenotvorba, monitoring konkurence
• Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách prodejny

Požadujeme:

• SŠ vzdělání - maturita podmínkou
• Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou
• Zkušenost s vedením týmu kolegů
• Komunikativnost a prozákaznický přístup
• Pozitivní myšlení a chuť učit se
• Schopnost práce na PC
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Spravedlivý odměňovací systém, bez finančního stropu
• Přátelský kolektiv
• Práce v příjemném, čistém prostředí
• Otevřené a férové jednání
• Možnost plánovat si směny krátký/dlouhý týden, skloubit rodinu a koníčky s prací
• Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Františka Palinková
Mobil: 1536.dagmar.neuwirth