Hlavní účetní Chomutov

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Značka:

A10698

Zařazeno na pozici:

Účetní Chomutov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* zajištění vedení účetní agendy a dodržování příslušných zákonných předpisů a standardů
* průběžné zpracování účetních transakcí a evidence
* spolupráce s auditorskými týmy při revizi účetních záznamů
* schopnost motivovat a rozvíjet své kolegy
* komunikativní znalost anglického jazyka

Náplň práce

Jste vášnivý odborník v oblasti účetnictví a toužíte po nové výzvě? Rád/a tvoříte něco nového?
Ozvěte se nám!
Hledáme účetní pro novou společnost, kde hodnoty spočívají ve vysokých standardech profesionalismu, inovace a excelence v poskytování služeb. Jejich cílem je konečná spokojenost zákazníka, dosažená lidskostí. Nehledí pouze na zisk.

Nabízíme

* být u zrodu nové společnosti
* možnost implementace a nastavení postupů
* profesní růst
* občasnou práci z domova

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558