Hlavní účetní Plzeň

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1506631-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
* praxe z pozice hlavní účetní alespoň 2 roky
* znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech
* pečlivost
* dobré komunikační schopnosti

Náplň práce

Vést kompletní účetnictví holdingu ve spolupráci s daňovým poradcem a právním zástupcem firmy. Účtovat přijaté a vydané faktury jak tuzemské, tak zahraniční. Účtovat banky, pokladny. Vytvářet zápočty, přefakturace a interní doklady. Spolupracovat s auditory a daňovými poradci. Zpracovávat měsíční přiznání k DPH a KH + se podílet na přípravě podkladů pro DPPO. Připravovat platební příkazy pro vedení firmy.

Tým o 3 lidech = na práci nebudete sami. Hlavní účetní, junior účetní, mzdová účetní.

Nabízíme

* moderní kanceláře v Plzni na Slovanech (žádný open space, sedíme maximálně po dvou)
* zajímavé mzdové ohodnocení 50. 000,- Kč (fixní mzda + prémie vycházející z výsledku firmy)
* 25 dní dovolené + 3 sick days
* Příjemný přátelský kolektiv
* stravenkový paušál v maximální výši
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* hrazená odborná školení
* firemní akce
* občerstvení na pracovišti (k dispozici bohatý výběr nápojů aj.)

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405